Czyściwa dla firm

jedno i dwu warstwowe

Czyściwa dla przemysłu i do instytucji publicznych

Czyściwa oferowane na rynku akcesoriów do utrzymywania czystości, to dobre rozwiązanie do oczyszczania powierzchni niechłonnych. Radzą sobie z zabrudzeniami na narzędziach, stołach warsztatowych, a także służą do czyszczenia, polerowania i wycierania innych powierzchni. Nadają się one doskonale do osuszania z wody zmieszanej z detergentem lub do wycierania zabrudzeń (również tych ciężko schodzących), które powstały w wyniku wylania się oleistej substancji.

Dostępne w asortymencie czyściwa (celulozowe, makulaturowe i recyklingowe) produkowane są z jednej, dwóch albo trzech warstw miękkiego i trwałego papieru bezpyłowego. Dzięki temu doskonale sprawdzają się przy użyciu detergentów, rozpuszczalników i olejów, a także wody. Każde czyściwo z naszej oferty jest odporne na rozwarstwianie, przerywanie oraz przemakanie, a do jeszcze trwalszych rozwiązań należą produkty specjalistyczne i wielozadaniowe.

Ważne jest, aby wybór czyściw podyktowany był między innymi komfortem pracy osoby, która go stosuje. Czyściwa należy dobierać do potrzeb danego zakładu pracy i warunków w nim panujących. Czyściwa papierowe są stworzone przede wszystkim do lżejszych zabrudzeń. Aby uporać się z zabrudzeniami ciężkimi, należy sięgnąć po czyściwa wyspecjalizowane, charakteryzujące się dużą wytrzymałością.

Proponujemy Państwu także ręczniki papierowe do automatycznego dozowania , które występują w dużych rolach z podziałem na pojedyncze listki i wykonane zostały w stu procentach z czystej celulozy. Szczególnie sprawdzają się w łazienkach ogólnodostępnych instytucji i firm.

Ręczniki składane ZZ

Ręczniki papierowe są zarazem najpopularniejszym elementem służącym osuszaniu rąk, jak i produktem doskonale sprawdzającym się podczas sprzątania niewielkich powierzchni. W ofercie dostępne są różne rodzaje i rozmiary ręczników jednorazowych, co pozwala na dobranie odpowiedniego produktu do własnych potrzeb. Ręczniki papierowe składane (inaczej zwane ręczniki ZZ lub w składce) wykonane są najczęściej z makulatury, przez co są miękkie, wytrzymałe i wydajne. Jest to najczęściej kupowany rodzaj ręcznika - idealny do toalet o małej intensywności użytkowania. Można z niego korzystać bez dozownika, a średnie zużycie na osuszenie rąk to 3 - 4 listki. Najpopularniejsze ręczniki są w kolorze białym, niemniej występują również w kolorze zielonym, i naturalnym kolorze makulatury.

Ręczniki papierowe

Produkowane z makulatury, recyklingu bądź celulozy przeznaczone są do utrzymania czystości i zachowania higieny rąk w obiektach użyteczności publicznej, zakładach przetwórczych oraz usługowych. Ręczniki jednorazowe zapewniają szybkie i higieniczne osuszenie rąk, występują w formie ręczników w roli w wydaniu jedno-, lub dwuwarstwowych wstęg o różnej szerokości jak i nawoju oraz formie ręczników składanych ZZ. Natomiast czyściwa papierowe w roli występują w zwoju na tulei z perforacją, dzieląc rolę na pojedyncze listki. Wszystkie papiery toaletowe, ręczniki papierowe i czyściwa przemysłowe oferowane przez Nasza firmę produkowane są według norm i standardów UE.

Papier toaletowy

Jednym z najbardziej niezbędnych elementów wyposażenia prywatnych i publicznych łazienek jest papier toaletowy, najczęściej wykonywany z celulozy. Jeżeli chcecie Państwo zaopatrzyć się w najwyższej jakości rozwiązania, polecamy papier w roli Jumbo, dostępne w kolorach białym oraz występujący w opcji dwuwarstwowej.

Oprócz papieru toaletowego w dużych rolkach, proponujemy również papier toaletowy o dużo mniejszych długościach, który występuje w standardowych rolkach i w związku z tym sprawdza się w niemal każdej toalecie. Bogaty wybór i niska cena produktów sprawia, że łatwo znajdziecie Państwo te, dopasowane do Waszych potrzeb.