Ręczniki papierowe

jedno i dwu warstwowe

Ręczniki papierowe i papiery toaletowe

Produkowane z makulatury, recyklingu bądź celulozy przeznaczone są do utrzymania czystości i zachowania higieny rąk w obiektach użyteczności publicznej, zakładach przetwórczych oraz usługowych. Ręczniki jednorazowe zapewniają szybkie i higieniczne osuszenie rąk, występują w formie ręczników w roli w wydaniu jedno-, lub dwuwarstwowych wstęg o różnej szerokości jak i nawoju oraz formie ręczników składanych ZZ. Natomiast czyściwa papierowe w roli występują w zwoju na tulei z perforacją, dzieląc rolę na pojedyncze listki. Wszystkie papiery toaletowe, ręczniki papierowe i czyściwa przemysłowe oferowane przez Nasza firmę produkowane są według norm i standardów UE.

Ręczniki do domu

Ręczniki do domu... Po prostu niezbędne!
Oferujemy całą gamę chłonnych i wytrzymałych ręczników, wśród których każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie i swojego domu. W naszej ofercie można znaleźć rolki mniejsze i większe.

Ręczniki papierowe w roli to produkt idealny do suszenia rąk po ich umyciu. Wytwarzane są one z kilku warstw celulozy lub makulatury i wyróżniają się wysokim wchłanianiem wody. Można je postawić luzem w łazience lub kuchni, a także umieścić je w specjalnym dozowniku, który zwiększa wygodę korzystania z nich podczas czynności higienicznych.